Appartement te koop

175000€

1 slaapkamer 66 vierkante meters

Immoweb code : 21282497
Immoweb code : 21282497

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
66 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

Appartement met zicht op de Leie

!Deze beelden zijn AI en zijn een voorbeeld van hoe het appartement er zou kunnen uitzien. Momenteel moet deze woning nog gerenoveerd worden.

In dit mooie appartement kom je via de inkomhal binnen en stap je door naar de lichtrijke leefruimte die in directe verbinding staat met de keuken. Hier zijn ook nog 2 volwaardige slaapkamers aanwezig en een badkamer met douche. De volledige buitengevel zal volledig gemoderniseerd en geïsoleerd worden, inclusief nieuwe ramen. Dit zorgt niet alleen voor een frisse, moderne uitstraling, maar ook voor een aanzienlijke verbetering van het EPC, dat momenteel al gunstig is.

De eigenaar zal daarnaast instaan voor de renovatie van de gemeenschappelijke delen, waardoor het hele gebouw een opgefrist en kwalitatief karakter krijgt. Het project bevindt zich op een toplocatie nabij de Leie en het Gebroeders Van Raamdonkpark, en ligt op wandelafstand van het centrum van Kortrijk – een echte A+++ locatie.

De indeling en afwerking van de appartementen kunnen volledig naar eigen wens worden ingericht, eventueel in samenwerking met een aannemingscontract. Dit maakt het project bijzonder interessant voor wie een moderne woning wil creëren op een centrale en groene locatie. Voor meer informatie: www.leonards.be
Garage excl. prijs

Neem contact op