Appartement te koop

* 588500€

3 slaapkamers 111 vierkante meters

Immoweb code : 21557042
Immoweb code : 21557042
*exclusief belastingen

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer
111 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

Appartement 2.1 is gelegen op de tweede verdieping en biedt een stijlvolle en comfortabele woonoplossing voor wie zorgeloos wil wonen. Dankzij de doordachte en praktische indeling geniet je van een ruimtelijk gevoel en overvloedig natuurlijk licht, zonder in te boeten op comfort. Het appartement beschikt over twee volwaardige slaapkamers en een extra ruimte die perfect kan dienen als bureau, hobbykamer of derde (slaap)kamer. Bovendien is er een aangenaam privéterras met zicht op het water, ideaal om tot rust te komen en van de buitenlucht te genieten.

Je woont hier met zicht op de leie en op wandelafstand van de Broeltorens en het historisch centrum van Kortrijk.

Het appartement wordt volledig afgewerkt: keuken, badkamer en vloeren zijn inbegrepen. De materialen en afwerking? Die kies je zelf. Zo maak je van dit appartement écht jouw thuis.

En ook op vlak van energie zit je goed. Warmtepomp, ventilatie D en zonnepanelen zorgen voor aangenaam wonen en een lage energiekost. Met een E peil van 30 ben je helemaal klaar voor morgen.

Wil je graag meer weten over dit appartement? Contacteer onze bouwadviseur of vraag jouw projectbrochure aan.

Dit pand maakt deel uit van het project Residentie Lysora - wonen met zicht op het water,

Neem contact op