Appartement te koop

289000€

2 slaapkamers 109 vierkante meters

Immoweb code : 21694933
Immoweb code : 21694933

Overzicht

2 slaapkamers
2 badkamers
109 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Appartement 2 slpks, 2 badkrs & garagebox

Zeer karaktervol appartement met 2 slaapkamers, 2 badkamers en garagebox te koop in een prachtig herenhuis in Laken! Het appartement is goed onderhouden en beschikt over een bewoonbare oppervlakte van ca. 106 m² (volgens EPC). Ideaal voor eigen bewoning of als investering.

Gelegen op de 1ste verdieping van een kleinschalig gebouw zonder syndicus: ruime woonkamer (32 m²) met open, volledig uitgeruste keuken (7,5 m²) voorzien van koelkast, diepvriezer, oven, dampkap, vaatwasser en kookplaat.

Via de nachthal bereik je het aparte toilet en een praktische berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast, evenals de gasverwarmingsinstallatie.

Slaapkamer 1 (20 m²) beschikt over een aangrenzende badkamer met ligbad, douche en dubbele wastafel. Slaapkamer 2 (9,5 m²) heeft een ensuite badkamer met ligbad en dubbele wastafel.

Huidig EPC: F (312 kWh/m²/jaar). Reeds voorziene en deels betaalde energiewerken worden uitgevoerd in augustus, met een verwachte verbetering naar EPC D- (198 kWh/m²/jaar).

Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied.

Momenteel gemeubeld verhuurd via een langetermijncontract sinds 16/10/2023 aan €1.207,75/maand + €40 provisie, interessant als opbrengsteigendom.

Garagebox op 5 minuten wandelafstand optioneel aan te kopen voor €30.000.

Topligging nabij winkels, openbaar vervoer (metrostation Pannenhuis), de Europese School en tal van andere voorzieningen.

Neem contact op