Appartement te koop

299000€

1 slaapkamer 75 vierkante meters

Immoweb code : 21679394
Immoweb code : 21679394

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
75 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

Gelijkvloers appartement op toplocatie met ruim terras en...

Ontdek de troeven van dit appartement tijdens één van de bezoekdagen op 7 juli of 9 juli tussen 16u en 18u? (enkel op afspraak)

Dit gelijkvloers appartement met prachtig zicht op de collectieve tuin bevindt zich in 'Residentie Laura' te Gentbrugge. Naast de uitstekende ligging is de tuin ook een absolute meerwaarde: ongeveer 500 m² en omgeven door groen.

Via de inkomhal betreedt u het appartement. Hier bevindt zich een lichtrijke leefruimte met open keuken. Deze leefruimte geeft toegang tot het ruime terras. Verder vindt u ook nog een slaapkamer met zicht op de tuin en een badkamer met lavabo, toilet en douche. Tot slot hoort bij dit appartement een ondergrondse garage. 

EPC B / CV op aardgas / EK conform / stedenbouwkundige inl. in aanvraag

Verkoopprocedure: Landbergh werkt voor deze verkoop met vaste bezoekdagen op vaste tijdstippen en een vaste vraagprijs. Alle kandidaten hebben de tijd tot vrijdag 10 juli om 17u om hun beste voorstel over te maken naar [email protected] d.m.v. het formeel document, vooraf op te vragen bij Landbergh. Zijn er meerdere kandidaten met een voorstel van de vraagprijs, dan krijgen zij éénmalig de kans om hun voorstel te verhogen, indien zij dat wensen. De deadline ligt hiervoor op 48 uur na de eerste deadline (zondag 12 juli om 17u). 

Maak een vrijblijvende afspraak voor één van de bezoekdagen op 7 juli of 9 juli via [email protected] of 09 278 78 79.

Neem contact op