Appartement te koop

298000€

2 slaapkamers 77 vierkante meters

Immoweb code : 21796147
Immoweb code : 21796147

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
77 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

Gelijkvloers 2-slaapkamerappartement in centrum Retie

Op wandelafstand van de kerk van Retie vinden we dit recente gelijkvloerse appartement met twee slaapkamers. Winkels en horeca liggen om de hoek, en dat allemaal zonder een trap te moeten nemen.

De leefruimte biedt volop plaats voor een volwaardige woon- en eethoek. De open keuken is voorzien van alle comfort en staat in direct contact met de living. Via de keuken stapt u rechtstreeks het westgerichte terras op, waar u tot laat op de avond van de zon geniet. Een echte troef van dit appartement.

Via de gang komen we bij de masterbedroom met ruime kastruimte en een tweede slaapkamer, vandaag ingericht als kinderkamer maar even goed bruikbaar als bureau of logeerkamer. De badkamer is uitgerust met douche, toilet en lavabo.

Troeven:

- Volledig gelijkvloers, geen trappen
- 2 slaapkamers
- Westgericht terras met avondzon
- Uitstekende ligging in het centrum van Retie
- Kleinschalig gebouw met lage vaste kosten
- Gunstig EPC en conforme elektriciteit

Staanplaats bij aan te kopen aan 15.000 euro.

Interesse in dit pand of benieuwd naar onze verkoopstrategie voor uw woning? Plan zeker een afspraak in via [email protected] of 03 375 60 99
Stedenbouwkundige info aanwezig. Bodemattest in aanvraag. Overstromingsgevoeligheid: P- score A en G-score A.

Neem contact op