Appartementsblok te koop

499000€

7 slaapkamers 194 vierkante meters

Immoweb code : 21652482
Immoweb code : 21652482

Overzicht

7 slaapkamers
3 badkamers
194 vierkante meters bewoonbare ruimte
112 vierkante meters grond
Virtueel bezoek

Omschrijving

Opbrengsteigendom met 3 appartementen

Opbrengsteigendom met 3 appartementen en kelderverdieping

Gelegen in het bruisende hart van Antwerpen-Noord, vlak bij het Park Spoor Noord en zwembad, scholen, winkels en openbaar vervoer, biedt dit gebouw een uitstekende investeringskans. De buurt is volop in ontwikkeling, met nieuwe horeca, buurtwinkels en vlotte verbindingen naar het centrum en de haven.

Het pand omvat drie appartementen en kelders:
Gelijkvloers (69 m²): 2 slaapkamers, gezellige buitenruimte van 18,5 m² met afdak. EPC E. Verhuurd aan €700.
Eerste verdieping (47 m²): 1 slaapkamer, compact en energiezuinig. EPC C. Verhuurd aan €600.
Tweede en dakverdieping (78 m²): 1 slaapkamer en 3 niet vergunde zolderkamers, ideaal voor grotere gezinnen of co-housing. EPC D. Verhuurd aan €800.

De appartementen beschikken over aparte meters en zijn verhuurbaar in hun huidige staat, met nog mogelijkheid tot optimalisatie voor wie rendement wil verhogen.
Een solide gebouw met potentieel, op een toegankelijke en groeiende locatie in Antwerpen.
Afdak van de koer op het gelijkvloers en de 3 zolderkamers zijn niet vergund.

Interesse in deze investering? Neem contact op via 03 646 66 55 of [email protected] voor meer info of een bezoek.

Neem contact op