Bouwgrond te koop

195000€ Oude prijs € 199.000

Immoweb code : 20735851
Immoweb code : 20735851

Overzicht

805 vierkante meters grond
242,00 € m²

Omschrijving

Bouwgrond 800 m² in het Pajottenland – 350 m² bebouwbaar

In het landelijke en rustige Oudenaken, deelgemeente van Sint-Pieters-Leeuw, ligt dit bijzonder ruime hoekperceel van ca. 800 m² voor halfopen bebouwing.

Met een effectieve bouwbreedte van 20 meter en een perceeldiepte van 62 meter biedt deze bouwgrond uitzonderlijk veel potentieel voor wie ruim en kwalitatief wil bouwen. De configuratie van het perceel laat toe om een woning te realiseren met een volume en beleving die vaak groter aanvoelen dan bij een klassiek perceel voor open bebouwing.

De tuin is georiënteerd op het zuidzuidoosten en achteraan geniet het perceel van een vrij en open uitzicht, wat het groene en rustige karakter extra versterkt. Dit maakt het terrein bijzonder geschikt voor een ruime eengezinswoning met veel lichtinval, een royale leefruimte en een grote tuin. Ook een combinatie met bureau, praktijk of atelier behoort perfect tot de mogelijkheden, binnen de geldende voorschriften.

De bouwvoorschriften zijn duidelijk en werkbaar en laten een vrije invulling toe binnen een correct en haalbaar kader. Reeds uitgewerkte plannen zijn beschikbaar en kunnen kandidaat-kopers helpen om het potentieel van het perceel sneller en concreter te visualiseren.

Een bijkomend belangrijk element is de recentste watertoets. Volgens de geactualiseerde kaarten van 2023 ligt het perceel zelf niet in overstromingsgevoelig gebied. De relevante documenten zijn beschikbaar en kunnen op eenvoudige vraag worden bezorgd.

De ligging combineert het charmante, landelijke karakter van Oudenaken met een vlotte bereikbaarheid. Halle, het Erasmusziekenhuis en Brussel zijn gemakkelijk bereikbaar, ook met het openbaar vervoer. Bovendien krijgt de onmiddellijke omgeving extra uitstraling door de herwaardering van de naastgelegen ontwijde kerk, die wordt omgevormd tot een ontmoetingscentrum van de gemeente Sint-Pieters-Leeuw.

Troeven van dit perceel:

hoekperceel van ca. 800 m²
halfopen bebouwing (3-gevel)
20 m effectieve bouwbreedte
62 m perceeldiepte
tuin op het zuidzuidoosten
vrij uitzicht achteraan
duidelijke en werkbare bouwvoorschriften
vrije invulling binnen de voorschriften
uitgewerkte plannen beschikbaar
perceel volgens recentste watertoets niet in overstromingsgevoelig gebied
vlotte bereikbaarheid richting Halle, Erasmus en Brussel

Het perceel is vrij toegankelijk voor bezoek. Meer informatie, documenten of een afspraak ter plaatse zijn mogelijk op eenvoudig verzoek.

Neem contact op