Bouwgrond te koop

399000€

Immoweb code : 21031596
Immoweb code : 21031596

Overzicht

1419 vierkante meters grond
281,00 € m²

Omschrijving

Uniek gelegen perceel bouwgrond in het centrum van Halle

Deze bouwgrond van 1419m² is gelegen langs de Peggerstraat in Halle (Zoersel). Het perceel heeft een straatbreedte van 40 meter en een diepte van 50 meter. De grond geniet van een landelijk karakter en bevindt zich in een rustige straat, vlakbij het centrum van Halle (Zoersel) en vlakbij het Zoerselbos. Ideaal voor wie op zoek is naar een rustige, natuurrijke locatie met vlotte bereikbaarheid.

Er werd een stedenbouwkundig attest afgeleverd door de gemeente. Dit kan U, samen met de algemene bouwvoorschriften en het plan, terugvinden bij de documenten.

De grond biedt de mogelijkheid tot de bouw van een woning met een maximale bouwdiepte van 17 meter. De maximale kroonlijsthoogte bedraagt 7 meter en de maximale nokhoogte is 11,50 meter.

Het perceel beschikt verder over voldoende ruimte voor een bijgebouw van maximaal 12 m² met een kroonlijsthoogte van 2,50 meter en een nokhoogte van 3 meter.

Voor meer info over de bouwvoorschriften kan u vrijblijvend contact opnemen met Karin op 0486 97 84 27 of [email protected].

Neem contact op