Duplex te koop

374900€

3 slaapkamers 118 vierkante meters

Immoweb code : 21498624
Immoweb code : 21498624

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer
118 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 2

Omschrijving

Duplex appartement aan 't Eilandje!

Locatie
Dit duplex appartement (118 m²) bevindt zich op de Stijfselrui 47 in het centrum van Antwerpen, op wandelafstand van het Eilandje en het MAS. In de onmiddellijke omgeving vindt u tal van horecazaken, winkels en supermarkten, met een Albert Heijn om de hoek. Ondanks deze centrale ligging is de straat zelf bijzonder rustig, wat zorgt voor aangenaam wooncomfort.

Indeling
Via de benedenverdieping komt u in de ruime en lichtrijke leefruimte met open keuken, waar grote raampartijen zorgen voor een open, licht en aangenaam ruimtegevoel. Aansluitend bevindt zich een praktische berging. De bovenverdieping omvat drie volwaardige slaapkamers, een badkamer en een apart toilet, wat zorgt voor een functionele en comfortabele indeling. Extra troef is de zeer ruime privatieve kelder van ca. 50 m², ideaal als opslagruimte.

Troeven
• Bewoonbare oppervlakte van 118 m²
• Drie volwaardige slaapkamers
• Zeer ruime kelder (±50 m²)
• Extreem lage gemeenschappelijke kosten
• Rustige ligging in centrum Antwerpen op Eilandje

Technisch
Asbestveilig appartement afgewerkt volgens moderne normen. EPC-score C (248 kWh/m² jaar).

Koopt u als enige en eerste woning? Dan geniet u van 2% verkooprechten. Bent u reeds eigenaar? Verkoop binnen 2 jaar en profiteer alsnog.

Info of gratis schatting: 03/345.88.99.

Neem contact op