Duplex te koop

* 425000€

3 slaapkamers 112 vierkante meters

Immoweb code : 20532476
Immoweb code : 20532476
*exclusief belastingen

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer
112 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 2

Omschrijving

Nieuwbouwproject Villa Maurice: duplex-appt A2.5 met terras

VALIMMAS verkoopt duplex-appartement A2.5 in het bijzonder stijlvol nieuwbouwproject "Res. Villa Maurice", een uniek staaltje architectuur waarin oud en nieuw harmonieus verenigd worden.

Dit appartement op de tweede en derde verdieping (met lift) omvat een inkomhal, een toilet, een berging/wasplaats, een living met open ingerichte keuken, twee ruime zonneterrassen ± 24 + 7m² (ideaal georiënteerd naar het zuidwesten), een ruime overloop met bureelruimte, toilet en berging, drie slaapkamers, en een comfortabele badkamer. Gemeenschappelijke fietsenberging. Mogelijkheid tot aankoop van één of meerdere autostandplaatsen.

Gelegen op wandelafstand van het centrum, het station, park Waalborre, sportcomplex, scholen, winkels... Het pittoresk en autovrij marktplein met haar gezellige terrasjes ligt op amper 5 minuten wandelen.

Contacteer ons gerust vrijblijvend voor meer info: 02/452.59.25 - [email protected]

Dit pand maakt deel uit van het project VILLA MAURICE

Neem contact op