Duplex te koop

420000€

3 slaapkamers 176 vierkante meters

Immoweb code : 21879708
Immoweb code : 21879708

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
176 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 3

Omschrijving

Duplex te koop met casco verdieping | Remblaistraat

Ontdek deze ruime en lichtrijke duplex met een groot potentieel voor personalisatie, ideaal gelegen in de Remblaistraat 34. Dit pand is een mooie kans, zowel voor kopers die hun toekomstige woning naar eigen wens willen inrichten als voor investeerders.

Op het hoofdniveau geniet u van een lichtovergoten leefruimte met een grote woonkamer, een uitgeruste keuken met veel opbergruimte, evenals een eerste slaapkamer en een douchekamer. De bovenste verdieping wordt momenteel volledig casco (ruwbouw) aangeboden, wat u de volledige vrijheid geeft om naar eigen behoefte twee tot drie extra slaapkamers of een tweede badkamer op maat te creëren.

Het pand beschikt bovendien over recente en praktische voorzieningen, waaronder nieuwe houten ramen met dubbele beglazing.

Gelegen in een rustige straat geniet deze woning van een bevoorrechte ligging in de directe nabijheid van alle voorzieningen: openbaar vervoer (bus, tram, station), buurtwinkels, supermarkten, scholen en groenzones.

Een pand met heel wat potentieel dat een centrale ligging, royale volumes en aanpassingen op maat combineert.

Neem contact op