Duplex te koop

Vanafprijs 250000€

2 slaapkamers 101 vierkante meters

Immoweb code : 21675717
Immoweb code : 21675717

Overzicht

2 slaapkamers
2 badkamers
101 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 2

Omschrijving

TRIPLEX MET 2 SLAAPKAMERS (MOGELIJKHEID TOT 3 SLAAPKAMERS) –

Gelegen in Eigenbrakel geniet dit appartement met 2 slaapkamers (mogelijkheid tot een derde slaapkamer) van een centrale ligging, vlak bij het openbaar vervoer, het treinstation, scholen en een park.

Bij het binnenkomen komt u terecht in een aangename leefruimte van 31 m² , met voldoende plaats voor een comfortabele zithoek en eetkamer. De keuken van 8 m² sluit mooi aan op de leefruimte.

Op de verdieping bevinden zich twee slaapkamers van 16 m² en 13 m² . Daarnaast beschikt het appartement over een mezzanine van 12 m² , ideaal als bureau, ontspanningsruimte, dressing of extraslaapkamer, afhankelijk van uw wensen.

Het appartement beschikt over een badkamer van 5 m² , een doucheruimte van 2 m² en een apart toilet van 2 m² .

Technisch is het pand uitgerust met individuele verwarming op aardgas met een verwarmingsketel en PVC-ramen met dubbele beglazing .

Een functioneel en gunstig gelegen appartement, ideaal als eerste woning, investering of voor wie op zoek is naar een eigendom dicht bij alle voorzieningen in het centrum van Eigenbrakel.

EPC: B – Elektrische installatie niet conform – Kleine mede-eigendom – Geen lift

Zeker een bezoek waard!

Neem contact op