Duplex te koop

575000€

3 slaapkamers 150 vierkante meters

Immoweb code : 21865835
Immoweb code : 21865835

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
150 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0
Virtueel bezoek

Omschrijving

Elegante duplex 150 m² EPC C+ tuin op het zuiden

Uitzonderlijk appartement van 150 m² verdeeld over twee niveaus, volledig gerenoveerd op het gelijkvloers met een gloednieuwe keuken, met een terras van 7 m² dat uitgeeft op een mooie private tuin op het zuiden van 62 m². Op de halfondergrondse verdieping opent een ruime Engelse koer van 12,5 m² zich eveneens naar de tuin. Een zeldzaam pand dat de charme van een herenhuis combineert met een goed verbonden wijk en een uitzonderlijk groen eiland.

Het pand omvat: op het gelijkvloers, volgens de stedenbouwkundige inlichtingen, een grote leefruimte met mooie vloeren en granito's uit die tijd, karaktervolle decoraties en lambriseringen, een slaapkamer en een grote, volledig nieuwe, uitgeruste en lichtrijke keuken met zicht op de tuin en het terras. Nieuwe pantserdeur. Elektrische rolluiken aan de straatkant.

Op de halfondergrondse verdieping: twee ruimtes die als slaapkamer kunnen worden ingericht en een grote tussenruimte, twee badkamers met bad en toilet, evenals een berging/wasplaats voor tuingereedschap met uitzicht op de koer. Mooie gemeenschappelijke fietsenberging, gelijkvloers met de straat, ter beschikking van alle bewoners.

Energieprestatiecertificaat (EPC) C+ – 156 kWh/m²/jaar. Elektrische keuring conform. Gemeenschappelijke BUDERUS gascondensatieketel, geen lift. Gelegen Rue de Gerlache 12, in de gegeerde wijk achter de Sint-Antoniuskerk en vlak bij de Delhaize, geniet het pand van een rustige, groene omgeving met een zuidgericht groen eiland en is het perfect verbonden.

U vindt er alle voorzieningen:

Supermarkten (waaronder een grote Delhaize, 7/7 open, op amper 2 minuten)
Winkels, restaurants en bars in de buurt
Strategische ligging met Tram 81 op 1 minuut, Bus 95 op 5 minuten, station op 5 minuten, station Merode (metrolijnen 1 en 5) op 15 minuten te voet of 5 minuten met de tram, met toegang tot het Jubelpark en vlotte toegang tot de E411

Uitstekende bereikbaarheid van de Europese instellingen, de universiteiten en het centrum van Brussel. De wijk ligt ook dicht bij de levendige buurten Flagey en Jourdan (ongeveer 10 minuten te voet), bekend om hun markten, dynamische sfeer en sociaal leven.

Contact: 0032 485 692 880

Vrij bij de akte. Niet-contractuele beschrijving.

Neem contact op