Duplex te koop

455000€

3 slaapkamers 125 vierkante meters

Immoweb code : 21737749
Immoweb code : 21737749

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer
125 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 2

Omschrijving

Prachtige duplex met 3 slaapkamers

In een aangename residentiële buurt van Wemmel, dicht bij tal van winkels (Carrefour Market, Delhaize, Colruyt), restaurants en openbaar vervoer - op enkele minuten wandelen van tram en metro, evenals verschillende buslijnen - Prachtige volledig gerenoveerde duplex (2022), gelegen op de bovenste verdieping van een recent gebouw (2001) in goede staat, zonder bovenburen.

Op de eerste verdieping bevinden zich een inkomhal, een zeer ruime living van meer dan 60m², een apart toilet en een berging. De prachtige volledig uitgeruste open keuken met kookeiland wordt aangevuld met een leeshoek en grote raampartijen die uitgeven op een balkon, wat de hele dag door voor mooi natuurlijk licht zorgt.

Een trap leidt naar de bovenverdieping, waar zich drie slaapkamers en een badkamer met bad en dubbele wastafel bevinden.

Elektriciteit conform - Uitstekend EPC B. Individuele gasverwarming.

Dit goed wordt verkocht met de mogelijkheid om een ondergrondse parkeerplaats aan te schaffen voor een supplement van 17.500€.

Ideaal voor een gezin op zoek naar ruimte, licht en rust in een groene en goed gelegen omgeving.

Alle informatie is louter indicatief en niet-contractueel.

Voor meer informatie of om een bezoek in te plannen, aarzel niet ons te contacteren.

Neem contact op