Gebouw voor gemengd gebruik te koop

875000€

807 vierkante meters

Immoweb code : 21521095
Immoweb code : 21521095

Overzicht

2 badkamers
807 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 februari 2026

Omschrijving

Meerunitsgebouw met handelszaak, magazijn en 2 appartementen

Meerunitsgebouw met handelszaak, magazijn en 2 appartementen – Boom

Dit eigendom betreft een gebouw met meerdere afzonderlijke units, bestaande uit een commerciële handelsruimte, een achterliggend magazijn en twee bovenliggende entiteiten (appartement of kantoor).

Op het gelijkvloers bevindt zich een handelszaak met aansluitend een magazijn van ca. 345 m². Het magazijn is toegankelijk langs de achterzijde via de Schorrestraat, wat een praktische ontsluiting voor leveringen en stockage mogelijk maakt. Dankzij de aparte inkomdeuren en adressen kunnen de verschillende delen van het gebouw duidelijk van elkaar worden gescheiden.

De eerste verdieping is momenteel ingericht als kantoorruimte, maar kan eenvoudig worden omgevormd tot een appartement. De tweede en derde verdieping omvatten een duplexappartement met renovatiepotentieel.

Met een totale oppervlakte van ca. 807 m² en een degelijke betonstructuur biedt dit meerunitsgebouw tal van mogelijkheden: eigen exploitatie gecombineerd met verhuur, volledige investering of opsplitsing per entiteit.

Gunstig gelegen nabij het centrum van Boom, met vlotte verbinding via A12, E19 en het treinstation richting Antwerpen en Brussel.

Troeven: meerdere afzonderlijke units, magazijn bereikbaar via Schorrestraat, commerciële ruimte, 2 woonentiteiten/kantoor, interessante investeringsopportuniteit.

The Real Estate Company

Neem contact op