Gebouw voor gemengd gebruik te koop

Vanafprijs 149000€

3 slaapkamers 339 vierkante meters

Immoweb code : 21915816
Immoweb code : 21915816

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer
339 vierkante meters bewoonbare ruimte
260 vierkante meters grond
Virtueel bezoek

Omschrijving

Gemengd gebouw met 2 slaapkamers, handelsruimte en tuin

Gemengd gebouw met 2 gevels, te renoveren, ideaal gelegen in Houdeng-Goegnies, vlak bij winkels, scholen, het openbaar vervoer en de belangrijkste verkeersassen.

Het omvat op de benedenverdieping een ruime HANDELSRUIMTE van ± 103 m² met etalage en airconditioning, aangevuld met een hal, twee toiletten en een berging van ± 9 m².

Op de 1ste verdieping ontdekt u een woonkamer van ± 23 m², een keuken van ± 7 m², een badkamer van ± 6 m² en 2 kamers van ± 16 m² en 13 m² (slaapkamer en eetkamer).

Op de 2de verdieping geeft de overloop toegang tot een slaapkamer van ± 15 m² en een INRICHTBARE ZOLDER van ± 41 m².

Het pand beschikt daarnaast over een kelder van ± 34 m², een tweede bergzolder van ± 37 m² boven het achtergebouw, een koer en een TUIN.

Bieden vanaf 149.000 €, onder voorbehoud van aanvaarding door de eigenaars.

Een mooie kans voor een project dat handel en wonen combineert… contacteer ons op 0488/32.79.79 om een bezoek te plannen!

  • Neem contact op