Gebouw voor gemengd gebruik te koop

335000€

3 slaapkamers 240 vierkante meters

Immoweb code : 21545057
Immoweb code : 21545057

Overzicht

3 slaapkamers
3 badkamers
240 vierkante meters bewoonbare ruimte
122 vierkante meters grond

Omschrijving

Ideaal gelegen beleggingspand!

Elissa Real Estate Agency presenteert dit ideaal gelegen hoekpand, dicht bij voorzieningen en belangrijke doorgaande wegen.

Dit pand biedt een uitstekende investeringsmogelijkheid met een aantrekkelijk rendement en een aanzienlijk waardestijgingspotentieel.

Dankzij de hoekligging genieten de appartementen van veel natuurlijk licht, wat de aantrekkelijkheid voor verhuur vergroot.

Indeling:
Begane grond: commerciële ruimte, momenteel in gebruik als brasserie (huurcontract aanwezig)
1e verdieping: appartement met 1 slaapkamer
2e verdieping: appartement met 1 slaapkamer
3e verdieping: mogelijkheid tot verbouwing tot een extra appartement (onder voorbehoud van benodigde vergunningen) of het creëren van een duplex met de 2e verdieping
Huidige huurinkomsten:
Appartementen: € 600 + € 620 per maand
Commerciële ruimte begane grond: € 1.250 per maand
Totaal: € 2.470 per maand
Dit gebouw is al grotendeels verhuurd en garandeert een direct en stabiel inkomen. Het is een solide investering voor elke investeerder die winstgevendheid wil combineren met groeipotentieel.

Een unieke kans om uw vastgoedproject te realiseren.

Energieprestatiecertificaat (EPC) (1e verdieping): C, nr. 20200825009353
EPC (2e verdieping): C, nr. 20200825009680
EPC (3e verdieping): E, nr. 20200825010745

(Onder voorbehoud van fouten. Niet bindend. Foto's, oppervlakten, afmetingen en waarden zijn slechts ter illustratie. De verkoper behoudt zich het recht voor om elk bod te accepteren of te weigeren.)

Neem contact op