Gebouw voor gemengd gebruik te koop

259000€

4 slaapkamers 400 vierkante meters

Immoweb code : 21246650
Immoweb code : 21246650

Overzicht

4 slaapkamers
1 badkamer
400 vierkante meters bewoonbare ruimte
385 vierkante meters grond

Omschrijving

Handelspand + woonst in centrum Opwijk

CENTURY 21 Molière biedt u dit gemengd gebouw met tal van mogelijkheden, ideaal gelegen in het centrum van Opwijk en voor wie wonen en werken wenst te combineren. Het gelijkvloers beschikt over een commerciële ruimte met goede zichtbaarheid en vlotte toegankelijkheid, perfect geschikt voor een vrij beroep, kantoorruimte of buurtwinkel.
Op de verdiepingen bevindt zich een ruime woongelegenheid die volledig te renoveren is en grote volumes biedt, waardoor u de woning volledig naar eigen smaak en noden kunt inrichten.
Aan de achterzijde van het gebouw bevindt zich een zeer grote garage, een uitzonderlijke troef met diverse gebruiksmogelijkheden zoals stockage, atelier of meerdere parkeerplaatsen.
Dit pand met groot potentieel richt zich tot investeerders, zelfstandigen en renovatieliefhebbers die op zoek zijn naar een veelzijdig project. Een unieke kans om een multifunctioneel gebouw naar eigen visie te ontwikkelen.
Voor meer informatie en/of bezoeken : CENTURY 21 Molière 02 319 27 21 of [email protected]

Neem contact op