Gebouw voor gemengd gebruik te koop

375000€

5 slaapkamers 400 vierkante meters

Immoweb code : 21796137
Immoweb code : 21796137

Overzicht

5 slaapkamers
2 badkamers
400 vierkante meters bewoonbare ruimte
895 vierkante meters grond

Omschrijving

veelzijdig handelshuis met woonst en appartement

Bent u op zoek naar een eigendom met tal van mogelijkheden op een centrale ligging? Dit pand voor gemengd gebruik, gelegen te Bosstraat 96 in Lombeek, combineert een handelsruimte én een ingericht appartement en biedt daarmee een waaier aan opportuniteiten voor ondernemers en investeerders.

Het gelijkvloers handelspand werd tot voor kort uitgebaat als taverne/restaurant en is vrij van gebruik vanaf september. Dankzij de bestaande indeling en zichtbare ligging is dit de ideale locatie voor horeca of een andere commerciële activiteit.

Boven het handelspand bevindt zich een ingericht appartement, wat extra mogelijkheden biedt: eigen bewoning, verhuur of combinatie met de handelsactiviteit.

Het geheel is echter te renoveren, wat u de kans biedt om het pand volledig naar eigen smaak en noden in te richten. Ook bestaat de mogelijkheid tot functiewijziging eensgezinswoning (onder voorbehoud van stedenbouwkundige vergunning).

Gelegen op een ruim perceel met een groene en rustige zone achteraan, geniet u hier van een aangename buitenruimte. De centrale ligging, vlak bij invalswegen, autostrade en station, zorgt bovendien voor een uitstekende bereikbaarheid.

Troeven:

Handelspand (vrij van gebruik)

Ingericht appartement boven de handelsruimte

Ideaal voor combinatie wonen en werken

Ruim perceel met groene achterligging

Centrale, vlot bereikbare locatie

Renovatieproject met veel potentieel

Bent u op zoek naar een eigendom met karakter en mogelijkheden op een strategische ligging? Contacteer ons voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.

Neem contact op