Herenhuis te koop

2370000€

5 slaapkamers 541 vierkante meters

Immoweb code : 21671220
Immoweb code : 21671220

Overzicht

5 slaapkamers
3 badkamers
541 vierkante meters bewoonbare ruimte
295 vierkante meters grond
Beschikbaar vanaf : 25 oktober 2026

Omschrijving

Exclusieve eigendom met zwembad en aangelegde tuin

Uitzonderlijk gerenoveerde herenwoning met zwembad en aangelegde tuin – ca. 500 m²

Gelegen in een van de meest gegeerde straten van Elsene, op enkele stappen van de Louizalaan en het Stéphanieplein, biedt deze uitzonderlijke woning van meer dan 500 m² een perfecte combinatie van hedendaagse elegantie, royale volumes en optimaal wooncomfort.

De woning werd volledig gerenoveerd met hoogwaardige materialen en beschikt over ruime, lichtrijke leef- en ontvangstruimten, een open leefkeuken met centraal kookeiland en een naadloze verbinding met de aangelegde tuin.

De woning omvat een tweede salon, vijf slaapkamers, drie badkamers en een prachtige master suite die de volledige eerste verdieping beslaat, met een dressing op maat, een en-suite badkamer en een privatief terras.

De fraai aangelegde tuin, volledig beschut tegen inkijk, beschikt over een ruim houten terras en een elegant zwembad, waardoor een uitzonderlijke woonomgeving ontstaat in hartje Brussel. Een speelkamer, barruimte, indrukwekkende gewelfde wijnkelder en diverse multifunctionele ruimtes vervolledigen dit uitzonderlijke eigendom.

Twee autostaanplaatsen in het gebouw tegenover de woning zijn optioneel aan te kopen voor een totaalprijs van € 80.000.

Neem contact op