Huis te huur

1095€ per maand

2 slaapkamers 84 vierkante meters

Immoweb code : 21734112
Immoweb code : 21734112

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
84 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 augustus 2026

Omschrijving

Karaktervolle bel-étage woning nabij de Coupure

BEZOEK? Bel 09/225.00.78
Op een gegeerde ligging, vlak bij de Coupure en het historische centrum van Gent, bevindt zich deze karaktervolle bel-etagewoning met authentieke art-deco-accenten. De woning biedt heel wat potentieel en vormt de ideale basis voor wie op zoek is naar een charmante stadswoning met een eigen karakter.
Via de inkomhal met apart toilet, bereikt u de eerste verdieping, waar zich de gezellige woonkamer van 21,6 m² bevindt. De ruimte straalt karakter uit dankzij de authentieke art-decodeuren en de sfeervolle gaskachel.
Aansluitend vindt u de keuken, uitgerust met een spoelbak, dampkap en praktische opbergruimte. Een fornuis wordt nog geïnstalleerd. Verder is er een klein koertje te betreden via de keuken.
Op de tweede verdieping bevindt zich een lichtrijke slaapkamer van 16,4 m². Op dezelfde verdieping vindt u de badkamer, voorzien van een douchecabine, wastafel, toilet en een decoratieve sierhaard.
De derde verdieping beschikt over een bijzonder ruime slaapkamer van 27,5 m², die tal van mogelijkheden biedt als master bedroom, bureau of hobbyruimte.
De gepubliceerde interieurbeelden zijn AI-visualisaties en dienen uitsluitend ter illustratie van een mogelijke inrichting. Ze geven een indruk van het potentieel van de woning en zijn niet contractueel.
De garage wordt niet mee verhuurd. Verwarming individueel op aardgas. Domicilie verplicht!
Kortom, de ideale woning voor wie de charme van een karakterpand weet te waarderen en dit wil omvormen tot een warme thuis.
Ref : 64607

Neem contact op