Huis te huur

1700€ per maand

5 slaapkamers 332 vierkante meters

Immoweb code : 21783547
Immoweb code : 21783547

Overzicht

5 slaapkamers
1 badkamer
332 vierkante meters bewoonbare ruimte
320 vierkante meters grond
Beschikbaar vanaf : 1 november 2026

Omschrijving

Statige woning (5 slaapkamers) met frontaal park-en Leie-zic

Deze instapklare woning (gerenoveerd in 2018), met een bewoonbare oppervlakte van 332 m² op een terrein van 320 m², is gelegen binnen één van de gekendere stadsgezichten van de Stad Kortrijk, met name aan het Koning Albertpark en de naastliggende Leie.
De woning verkeerd in een zeer goede, instapklare, staat (incl. recente schilderwerken, raamlamellen, 8 zonnepanelen, prachtige Calacatta D'oro natuurstenen werkbladen in de met Notelaarfineer afgewerkte keuken, een aangename stadstuin met zonneterras, etc.,...).

De woning omvat:
Kelderniveau: grote garage (met geautomatiseerde sectionaal poort), wijnkelder, was- / technische ruimte, toilet en een tuinopslagruimte.
Gelijkvloers: inkomhal, vestiaireruimte met gastentoilet, grote, doorzon, leefruimte (salon en eetplaats in eiken visgraatparket) met een aangekoppelde, halfopen keuken (deze is volledig uitgerust met kookplaat, dampkap, vaatwasmachine, combi-oven, klassieke oven).
1ste verdieping: nachthal met ingebouwde linnenkast, 1 grote master slaapkamer met dressingmogelijkheid, 2 bijkomende slaapkamers en een ruime badkamer (dubbele lavabo met groot duo-ligbad, een toilet en inloopdouche) met een prachtige kalkcementpleistervloerbekleding.
2de verdieping: nachthal, 1 heel ruime slaapkamer en een bijkomende slaapkamer.

De tuin is toegankelijk via de kelder en niveau +1.

De bereikbaarheid is TOP door onder meer de ligging tov. het centrum van Kortrijk (slechts 4 straten van de markt), voor pendelaars op 1,6km van het treinstation en op wandelafstand van het openbaar vervoer, ...

TOP Mobiscore: 9,2/10

De troeven van deze woning zijn dus: de oppervlakte, het rustgevoel (door het uitzicht), de afwerkingsgraad, de parkeermogelijkheden, een heel makkelijke verbinding met het openbaar vervoer naar centrum Kortrijk en de connectie met de R8 op 2 minuten.

Bij interesse, bel of mail Pieterjan op 0472/80 20 65 of [email protected]

Neem contact op