Huis te koop

1085000€

4 slaapkamers 265 vierkante meters

Immoweb code : 21761888
Immoweb code : 21761888

Overzicht

4 slaapkamers
265 vierkante meters bewoonbare ruimte
4000 vierkante meters grond

Omschrijving

Karaktervolle seventies villa met ruime tuin op toplocatie

Op een uitzonderlijk ruim perceel van ca. 4.000 m², idyllisch gelegen aan de Ganzeplas in Aalter, vinden we deze karaktervolle laagbouwvilla met een authentieke seventieslook.

De woning verwelkomt u via een aangename, lichtrijke inkomhal die toegang biedt tot de bijzonder ruime leefruimte. Hier vormt de centrale haard het sfeervolle middelpunt. Aansluitend bevindt zich de keuken. Verder beschikt de villa over drie ruime slaapkamers, met de mogelijkheid om indien gewenst een vierde slaapkamer te creëren, een badkamer en een dubbele inpandige garage met plaats voor twee wagens.

Ook buiten zijn er heel wat praktische troeven. Achter de woning bevindt zich een ruime extra berging, ideaal als houtberging, hobby- of werkruimte of voor bijkomende opslag. Daarnaast is er een droge wijnkelder aanwezig, die zowel wijnliefhebbers als wie nood heeft aan extra voorraadruimte zal weten te appreciëren.

De woning werd steeds degelijk onderhouden, maar dient opgefrist te worden.

Een bijzonder sterke troef is de doordachte relatie tussen de binnen- en buitenruimtes. Vanuit nagenoeg elke leefruimte is er een mooi zicht op de uitgestrekte tuin en het omliggende groen. De royale perceeloppervlakte zorgt dan ook voor een uitzonderlijk gevoel van ruimte, privacy en rust.

Ook op vlak van waterbeheer is de eigendom uitstekend uitgerust, met twee regenwaterputten en een boorput. Deze voorzieningen zijn bijzonder praktisch voor het onderhoud van de tuin en dragen bij aan een duurzaam waterverbr

Neem contact op