Huis te koop

369000€

2 slaapkamers 125 vierkante meters

Immoweb code : 21756453
Immoweb code : 21756453

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
125 vierkante meters bewoonbare ruimte
219 vierkante meters grond

Omschrijving

Te renoveren woning met 2 slaapkamers, garage en zonnige zui

Op zoek naar een woning die je volledig naar eigen smaak kan renoveren? Dan is dit jouw kans!

Deze charmante woning uit 1959 is gelegen in de gegeerde Karmelietenstraat, op een toplocatie nabij de Fruithoflaan en de Grote Steenweg.

De ligging is een absolute troef: in de directe omgeving vind je tal van winkels, scholen, gezellige horecazaken en openbaar vervoer. Bovendien geniet je van een vlotte verbinding naar belangrijke invalswegen.

Indeling
Bij het betreden van de woning kom je in de inkomhal met trappenhal. Op het gelijkvloers bevindt zich een zeer ruime polyvalente ruimte met directe toegang tot de tuin, ideaal als hobbyruimte, bureau of extra leefruimte. Daarnaast is er een ruime inpandige garage met automatische poort.

Op de eerste verdieping vind je de nachthal, een lichtrijke leefruimte, keukenruimte, twee slaapkamers en een badkamer.

Buitenruimte
Vooraan de woning is er plaats voor maar liefst twee wagens.

Achteraan geniet je van de onderhoudsvriendelijke tuin, die tevens zuid georiënteerd is, dus als de zon door de wolken piept, veel zon in de tuin!

Kortom, een ideale woning voor wie de handen uit de mouwen wil steken en op zoek is naar een thuis op een toplocatie!

Interesse? Contacteer ons snel voor een bezoek!

Neem contact op