Huis te koop

Vanafprijs 89000€

1 slaapkamer 48 vierkante meters

Immoweb code : 21698462
Immoweb code : 21698462

Overzicht

1 slaapkamer
48 vierkante meters bewoonbare ruimte
32 vierkante meters grond

Omschrijving

Te koop: Woning met 1 slaapkamer, ideaal als investering

ERA Blavier stelt u deze charmante woning van ongeveer 49 m² voor (volgens het EPC), ideaal als eerste woning of als investering.

De woning wordt momenteel uitgebaat als Airbnb en genereert een uitstekende opbrengst. De rendementsgegevens zijn op aanvraag beschikbaar.

Op het gelijkvloers bevindt zich een aangename open leefruimte met woonkamer en open keuken . Op de verdieping vindt u een hoofdslaapkamer en een doucheruimte .

De woning verkeert in goede algemene staat en vereist geen bijzondere werken, behalve een eventuele opfrissing naar eigen smaak.

Dit pand is ideaal voor een jong koppel dat zijn eerste woning wil aankopen of voor een investeerder die op zoek is naar een interessant rendement .

EPC: D

Alle informatie en afmetingen worden louter ter informatie en zonder contractuele waarde verstrekt. De eigenaar behoudt zich het wettelijke recht voor om al dan niet te verkopen.

Neem contact op