Huis te koop

450000€

2 slaapkamers 119 vierkante meters

Immoweb code : 21690564
Immoweb code : 21690564

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
119 vierkante meters bewoonbare ruimte
825 vierkante meters grond
Beschikbaar vanaf : 1 oktober 2026

Omschrijving

Cottage Nostalgia – charme, rust en authenticiteit op een...

Tussen de uitgestrekte velden van het Brugse Ommeland, op een boogscheut van Knokke, Sluis, Brugge en het pittoreske Damme, bevindt zich Cottage Nostalgia: een bijzonder charmant huisje waar authenticiteit en comfort harmonieus samenkomen.

Deze sfeervolle woning werd met veel zorg gerenoveerd, telkens met respect voor het oorspronkelijke karakter. Authentieke elementen werden behouden en gecombineerd met hedendaags comfort.

Buiten geniet u van een mooi aangelegde tuin en een zonnig terras, ideaal om in alle rust te ontspannen en te genieten van het landelijke decor.

De keuken en badkamer zijn uitgerust met alle nodige luxe en werden stijlvol ingericht in harmonie met de gezellige cottage-sfeer van de woning.
Op de verdieping bevinden zich twee knusse slaapkamers, elk met hun eigen charme.

Momenteel wordt Cottage Nostalgia succesvol uitgebaat als vakantiehuisje en B&B, maar de woning leent zich evengoed perfect als gezellige vaste woonst of als tweede verblijf in een prachtige landelijke omgeving.

Neem contact op