Huis te koop

Vanafprijs 250000€

4 slaapkamers 277 vierkante meters

Immoweb code : 21824857
Immoweb code : 21824857

Overzicht

4 slaapkamers
1 badkamer
277 vierkante meters bewoonbare ruimte
2393 vierkante meters grond

Omschrijving

Woning met bijgebouw met tal van mogelijkheden

Bod vanaf € 250.000. Gelegen in een rustige en groene landelijke omgeving, biedt deze ruime woning mooie volumes en tal van mogelijkheden tot inrichting. De woning is gelegen op een terrein van 23 are 93 ca en beschikt over 2 grote tuinen en een goede ligging nabij de nodige voorzieningen. De woning omvat op het gelijkvloers een salon, een eetkamer, een moderne en volledig uitgeruste keuken, een badkamer met bidet en dubbele wastafel, een afzonderlijk toilet, een bureau en een wasruimte. De eerste verdieping bestaat uit een nachthal, een afzonderlijk toilet en 3 slaapkamers. De woning beschikt tevens over 3 kelders en een geïsoleerde zolder. Een aanbouw vormt een mooie aanvulling op de woning en biedt verschillende gebruiksmogelijkheden, waaronder de inrichting van een afzonderlijke ruimte die geschikt kan zijn voor een vrij beroep, een kantoor of een commerciële activiteit (onder voorbehoud van de vereiste vergunningen). De eigendom beschikt bovendien over 2 grote, omheinde tuinen met betonnen platen, waarvan één voorzien is van een betegeld terras, en biedt aldus mooie mogelijkheden om optimaal van de buitenruimtes te genieten.

De woning is uitgerust met een recente verwarmingsketel en een pelletkachel. Ook de nieuwe keuken vormt een belangrijke troef van deze woning. Deze woning met EPC-label D zal u onder meer weten te bekoren dankzij de ruime vertrekken, het terrein van bijna 24 are, de aangename buitenruimtes en de verschillende mogelijkheden die de eigendom biedt.

Voor meer informatie over deze eigendom kunt u terecht op www.notairedemolin.net, waar u alle nuttige documenten terugvindt. Voor bijkomende informatie of om een bezoek te organiseren, kunt u contact opnemen met het kantoor van Notaris Demolin via 064/54.10.30.

Neem contact op