Huis te koop

165000€

2 slaapkamers

Immoweb code : 21938426
Immoweb code : 21938426

Overzicht

2 slaapkamers
63 vierkante meters grond

Omschrijving

Gezellig te renoveren huisje met koer

Charmant te renoveren huisje met gezellige koer in Edingen.
Droom je van een eigen stek of zoek je een slimme investering? Dit karaktervolle huis aan de Samberstraat 29 (7850 Edingen) biedt enorm veel potentieel! Dankzij de huidige verhuur (€350/maand) geniet je bovendien meteen van inkomsten terwijl je jouw renovatieplannen voorbereidt.
Wist je dat? Voor een eerste aankoop in Edingen kan je mogelijk genieten van verlaagde registratierechten!
Waarom dit jouw droomproject wordt:
Toplocatie: Alles op wandelafstand! Je wandelt zo naar lokale scholen, gezellige winkels én het station.
Gezellige buitenruimte: Een knusse koer om in alle rust van de buitenlucht te genieten.
Unieke opportuniteit: Wil je groter denken? Er is zelfs de unieke mogelijkheid om meerdere panden in dezelfde straat aan te kopen!
Grijp deze buitengewone kans en maak er jouw project van. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging ter plaatse!

Mobiliteit & Bereikbaarheid: Het station van Edingen is een grote troef. Vanuit dit station spoor je rechtstreeks naar Brussel (in minder dan een halfuur sta je in het Brussel-Zuid of Brussel-Centrum), Halle of Doornik. Ideaal voor pendelaars!
Groen en Ontspanning: Edingen staat bekend om zijn prachtige historische Park van Edingen (Parc d'Enghien), een enorm kasteeldomein waar het heerlijk wandelen en ontspannen is.
Talenfaciliteiten: Edingen is een faciliteitengemeente in de Denderstreek (provincie Henegouwen), wat het aantrekkelijk maakt voor zowel Franstalige als Nederlandstalige bewoners.
Investeringspotentieel: Doordat Edingen erg gegeerd is bij mensen die de drukte van Brussel willen ontvluchten maar toch een vlotte treinverbinding wensen, is de huur- en vastgoedmarkt hier al jaren stabiel en in trek

Neem contact op