Huis te koop

385000€

2 slaapkamers 125 vierkante meters

Immoweb code : 21876886
Immoweb code : 21876886

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
125 vierkante meters bewoonbare ruimte
542 vierkante meters grond

Omschrijving

Open bebouwing met potentieel te koop in Ekeren

Bij het betreden van dit vastgoed op de Hoogpadlaan 91 komt u terecht in een inkomhal met gastentoilet. De gezellige leefruimte vormt het hart van de woning en biedt direct toegang tot de veranda en de keuken met aansluitende berging. Via de keuken bereikt u het slaapgedeelte met 2 slaapkamers en een badkamer. Verder is er een garage, waar u via een vlizotrap de ruime zolder bereikt. Deze zolder biedt gigantisch veel potentieel: mits het plaatsen van een vaste trap transformeert u deze ruimte tot een volledige extra verdieping. Bovendien is de elektriciteit conform dankzij een nieuwe zekeringkast.

Het perceel rondom het huis is zonnig en de tuin biedt alle nodige privacy.

Bijzonderheden:
- Toplocatie in de Sint-Lucaswijk
- Gelijkvloerse indeling
- Ruime zolder met potentieel
- Elektriciteit conform met 400V
- Mits het plaatsen van aircoheathers kan het EPC verbeteren naar label C
- Houtskeletbouw

Bent u geïnteresseerd om dit vastgoed te kopen in Ekeren? Aarzel dan niet om ons te contacteren. Had u graag een gratis schatting van uw eigendom via ons immokantoor? Bel ons voor een vrijblijvend gesprek of mail naar [email protected].

De eigendom wordt aangeboden via de Power-sale formule. Van 29/09/2026 om 15:00 tot 23/10/2026 om 16:00 kan u het huis op afspraak komen bezichtigen en een bod uitbrengen. De vermelde prijs is een instelprijs. Voor meer info, gelieve contact op te nemen met de dossierverantwoordelijke.

Dit pand is onderworpen aan de renovatieverplichting van de Vlaamse overheid voor residentiële gebouwen (behoudens bij sloop binnen 5 jaar na de aankoop). Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen

Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister: nee

Neem contact op