Huis te koop

1545000€

4 slaapkamers 387 vierkante meters

Immoweb code : 21659279
Immoweb code : 21659279

Overzicht

4 slaapkamers
4 badkamers
387 vierkante meters bewoonbare ruimte
776 vierkante meters grond
Beschikbaar vanaf : 1 oktober 2026

Omschrijving

Aangename villa met mooie tuin

Op een rustige en gegeerde ligging, op wandelafstand van het centrum van Knokke, bevindt zich deze ruime vrijstaande villa op een prachtig perceel van 776 m². De woning combineert een solide bouwkwaliteit met aangename leefruimtes en een zonnige, achterliggende tuin waar het heerlijk vertoeven is.

De villa dateert van 1997 en beschikt over een gunstig energielabel B. Bovendien is de woning volledig asbestveilig.

De indeling is als volgt: via de inkomhal met gastentoilet komt u terecht in de royale leefruimte, bestaande uit een gezellige zithoek met open haard en een eetgedeelte met zicht op de tuin. De open keuken is volledig ingericht en sluit mooi aan bij de leefruimte. Aansluitend bevindt zich nog een extra ruimte die perfect dienst kan doen als bureau, ontbijthoek of bijkomende eetplaats.

Verder biedt het gelijkvloers een praktische berging/bijkeuken, een wasplaats en een bijzonder ruime garage.

Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers en twee badkamers. De bovenste verdieping is eveneens volledig benutbaar en beschikt over een bijkomende slaapkamer en extra zolderruimte.

Neem contact op