Huis te koop

330000€

3 slaapkamers 74 vierkante meters

Immoweb code : 21335374
Immoweb code : 21335374

Overzicht

3 slaapkamers
74 vierkante meters bewoonbare ruimte
400 vierkante meters grond

Omschrijving

Exclusief: Villa met privézwembad vlakbij de zee

Grijp deze kans om een bestaande, kant-en-klare villa te kopen die onmiddellijk beschikbaar is. Deze karaktervolle villa ligt in de rustige en zeer gewilde woonwijk Avenida Zaragoza en combineert comfort, rust en een uitzonderlijk rendementspotentieel.
Stel je voor dat je aan je privézwembad zit te genieten van een cocktail, op slechts 600 meter van een goudkleurig strand aan de Costa Dorada, in een uiterst rustige woonwijk. Deze bestaande villa ligt in Miami Playa, een geliefde toeristische trekpleister op 2 minuten rijden (of 15 minuten lopen) van de stranden. Op een steenworp afstand van lokale winkels (supermarkten, viswinkels en bakkers op minder dan 1 km), levendige restaurants en winkelcentra, biedt het een perfecte balans tussen ontspanning en gemak.

Een ruime villa, klaar om te betrekken
Deze perfect onderhouden woning biedt een ideale leefomgeving voor uw vakantie of een pensioen in de zon:
• Lichte leefruimte: een gezellige, lichte woonkamer die uitkomt op een moderne, perfect uitgeruste keuken.
• Slaapgedeelte: 3 ruime, gezellige slaapkamers en 2 moderne badkamers.
• Het grootste pluspunt: een paradijselijke buitenruimte dankzij een enorm overdekt terras, een echte extra leefruimte om tijdens de warme uren in de schaduw van het buitenleven te genieten.
• Privébuitenruimte: aangelegde tuin met barbecuehoek en een prachtig glinsterend privézwembad.
• Praktisch voor dagelijks gebruik: een afgesloten garage en een beveiligde parkeerplaats op het terrein.

Locatie: De perfecte balans tussen rust en nabijheid
• De zee op loopafstand: Het fijne zandstrand ligt op slechts 600 meter afstand — 15 minuten lopen of 2 minuten rijden (gemakkelijk bereikbaar met parkeerplaatsen beschikbaar).
• Gastronomie en winkels: Op minder dan 5 minuten bereikt u het centrum van Miami Playa met zijn restaurants met lokale keuken, winkels en supermarkten.
• Vrije tijd: In de buurt van internationaal bekende golfbanen en op 20 minuten van het park PortAventura.

Kustgebied snel bereikbaar:
• Met het vliegtuig: Vanuit Zaventem en/of Gosselies zijn er rechtstreekse vluchten (lowcostmaatschappijen) naar Reus, op 25 minuten rijden, en Barcelona, op 1 uur en 15 minuten.
• Met de trein: Internationaal station van Camp de Tarragona (TGV/AVE-verbindingen naar Frankrijk en België via Barcelona), op 20 minuten rijden.
• Met de auto: Directe toegang via de snelweg AP-7.

Neem contact op