Huis te koop

375000€

5 slaapkamers 252 vierkante meters

Immoweb code : 21789826
Immoweb code : 21789826

Overzicht

5 slaapkamers
2 badkamers
252 vierkante meters bewoonbare ruimte
378 vierkante meters grond
Virtueel bezoek

Omschrijving

VERNIEUWDE WOONST IN EEN NATUURRIJKE OMGEVING

INSTAPKLARE WONING IN EEN UNIEKE NATUURRIJKE OMGEVING
Aan de rand van één van de mooiste natuurgebieden van onze streek, De Nuchten, bevindt zich deze bijzondere eigendom. Een ruime en zorgvuldig vernieuwde woning op een uitzonderlijke locatie waar rust, natuur en privacy centraal staan.
Dit type halfopen bebouwing beschikt over een garage, maar biedt eenmaal binnen veel meer dan je op het eerste gezicht zou vermoeden. Op het gelijkvloers vind je een eigentijdse inkomhal, garage, dubbele leefruimte, keuken en een uiterst gezellige, lichtrijke eetplaats in de vorm van een gemetste aanbouw. Hier geniet je van een echt verandagevoel en word je dagelijks verrast door het prachtige uitzicht op de omliggende natuur. Eekhoorns, reeën en tal van vogelsoorten maken hier deel uit van het dagelijkse decor.
Verder beschikt het gelijkvloers nog over een praktische berging/wasplaats en een garage met hoge poort. De aangelegde tuin vormt een natuurlijke overgang naar het groen rondom de woning.
Op de eerste verdieping bevinden zich vier slaapkamers, waarvan één momenteel als dressing wordt gebruikt, en een verzorgde badkamer.
De tweede verdieping is zonder twijfel een troef: een eigentijds ingerichte studio met leef- en slaaphoek en een eigen sanitaire cel. Inslapen doe je hier terwijl je door de velux boven het bed naar de sterren kijkt.
Extra mogelijkheid: voor kandidaten die op zoek zijn naar nog meer ruimte en natuur, bestaat de mogelijkheid om bijkomend twee weides en een bos aan te kopen.
Een uitzonderlijke eigendom die je zelf moet ervaren. Bezoeken zijn mogelijk na telefonische afspraak met het CasaVista Team. Vastgoedmakelaar Cedric verwelkomt en informeert je graag ter plaatse.

Neem contact op