Huis te koop

1165000€

5 slaapkamers

Immoweb code : 21735668
Immoweb code : 21735668

Overzicht

5 slaapkamers
5 badkamers
1686 vierkante meters grond

Omschrijving

Villa met panoramisch zicht aan ingang van het Zoniënwoud

Op zoek naar rust, privacy, een uitzonderlijk uitzicht én een toplocatie vlak bij de ingang van het Zoniënwoud? Deze recente villa (bouwjaar 2000) geniet van een unieke ligging in een uiterst rustige straat, met een prachtig open zicht over de omliggende velden en valkbij de ingang van het Zoniënwoud. Dankzij de nabijheid van het centrum van Duisburg combineert deze woning perfect natuur, comfort en een uitstekende bereikbaarheid.

De villa beschikt over maar liefst 5 volwaardige slaapkamers, elk met een eigen badkamer, een afzonderlijk bureau en een volledig onderkelderde verdieping met tal van mogelijkheden. Het geheel bevindt zich op een prachtig perceel van 12a 39ca, grenzend aan agrarisch gebied, aangevuld met een extra perceel van 4a 47ca aan de overzijde van de straat.

Gelijkvloers: Royale inkomhal met twee gastentoiletten, afzonderlijk bureau van ±14 m², lichtrijke woonkamer van ±51 m² met parketvloer en grote raampartijen die een adembenemend uitzicht bieden op de omliggende velden. De fraai aangelegde, volledig privatieve tuin vormt een oase van rust en privacy. Volledig ingerichte keuken met kwalitatieve Bosch-toestellen, aansluitende koele berging, garage voor één wagen en meerdere parkeerplaatsen op de oprit.

1ste verdieping: Ruime nachthal, 5 slaapkamers van respectievelijk ±16 m², ±12 m², ±17 m², ±29 m² en ±16 m². Oorspronkelijk waren dit 6 slaapkamers, waarvan twee werden samengevoegd tot één bijzonder ruime kamer. Elke slaapkamer beschikt over een eigen douchekamer van ±3 m². De hoofdslaapkamer geniet bovendien van een ensuite badkamer van ±6 m².

Kelderverdieping: Volledig onderkelderd met onder meer een biljartruimte, polyvalente ruimte/speelkamer van ±26 m², wijnkelder, technische ruimte en diverse praktische bergingen.

Extra info: Alarmsysteem, centraal stofzuigsysteem, ventilatiesysteem, EPC-label B, bruikbare vloeroppervlakte volgens EPC: 452 m². Geen bestuursmaatregelen opgenomen in het maatregelenregister en geen renovatieverplichting van toepassing. Overstromingsrapport: Gebouwscore (G-score): A – Perceelscore (P-score): D. Niet gelegen in een risicozone voor overstromingen.

Neem contact op