Huis te koop

379000€

3 slaapkamers 218 vierkante meters

Immoweb code : 21599589
Immoweb code : 21599589

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer
218 vierkante meters bewoonbare ruimte
306 vierkante meters grond

Omschrijving

Karaktervolle burgerwoning in Watervliet

In de charmante dorpskern van Watervliet, in de Ketterijstraat, bevindt zich deze rustieke burgerwoning met een rijke geschiedenis. Gebouwd in 1872 en erkend als bouwkundig erfgoed, ademt deze woning authenticiteit uit, terwijl ze tegelijk werd aangepast aan de noden van vandaag. De woning werd enkele jaren geleden voorzien van een moderne uitbouw met een prachtige hedendaagse keuken met groot eiland. De keuken vormt het centrale punt van de woning en is ideaal voor gezellige momenten en etentjes. Daarnaast werd de woning gemoderniseerd met nieuwe centrale verwarming, nieuwe ruime badkamer, vernieuwde elektriciteit en ramen. 

Met een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 218 m² biedt deze gezinswoning een verrassend ruime en aangename leefomgeving. In de leefruimte vindt u nog de authentieke sierhaard die in combinatie met de hoge plafonds en hoge ramen zorgen voor een warme sfeer en gevoel van ruimte. 

Achteraan de woning is er een gezellige tuin met terras van 150m² met een westelijke oriëntatie. Ideaal om 's avonds te ontspannen of te genieten van een barbecue met vrienden en familie. 

Indeling als volgt:
- royale inkomhal
- sfeervolle woonkamer met eetplaats en zithoek
- ruime leefkeuken met groot eiland en alle toestellen voorzien
- apart toilet
- berging/wasplaats
- nachthal
- 2 ruime slaapkamers op 1e verdieping
- moderne badkamer met ligbad, inloopdouche, badkamermeubel en toilet
- grote zolder met vaste trap, ideaal als extra slaapkamer of hobbyruimte
- aangelegd terras
- aangename west gerichte tuin

Deze eigendom is vrij bij akte!

[email protected] - 09/377 31 77

Neem contact op