Huis te koop

395000€

3 slaapkamers 195 vierkante meters

Immoweb code : 21782841
Immoweb code : 21782841

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer
195 vierkante meters bewoonbare ruimte
156 vierkante meters grond

Omschrijving

Leuke instapklare woning met 3 slk, garage en een zonnige t

Dit huis te koop is gelegen aan de Autolei in Wommelgem. Vlakbij vind je winkels, scholen, openbaar vervoer en groene parken zoals Fort II. Belangrijke invalswegen zijn ook meteen bereikbaar.

Het huis heeft een bruikbare oppervlakte van zo'n 195m² en beschikt over een hele leuke tuin. Het huis is volledig instapklaar en tip top in orde. De woning beschikt over 3 slaapkamers.
Parkeren doe je heel eenvoudig op de oprit of gewoon voor de deur. Er is ook nog een garage aanwezig: ideaal als berging en fietsenstalling.
Gunstig EPC label B mede door zonnepanelen en thuisbatterij van 5 kW.

Kelderverdieping
- oprit
- garage; wasplaats en berging

Gelijkvloerse verdieping
- woonkamer met rechtstreekse toegang naar tuin
- eetkamer
- open geïnstalleerde keuken voorzien van alle moderne comfort
- badkamer met douche, lavabo en toilet
- zonnige tuin

Eerste verdieping
- slaapkamer 1
- slaapkamer 2
- slaapkamer 3 (2 en 3 liggen in cascade)

Ben jij geïnteresseerd in dit huis te koop in Wommelgem, ben je op zoek naar ander vastgoed of wens je de waarde van jouw eigendom te kennen? Dan ben je bij BOLT immo aan het juiste adres! Wij helpen jou graag verder. Weet dat wij u met plezier helpen voor een vrijblijvende (EN GRATIS!) SCHATTING, mét tips en advies. U kan ons contacteren op het nummer 03 568 68 06 of langskomen in onze kantoren te Antwerpen, Wilrijk of Mechelen.

Neem contact op