Huis te koop

689000€

3 slaapkamers 226 vierkante meters

Immoweb code : 21955172
Immoweb code : 21955172

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
226 vierkante meters bewoonbare ruimte
740 vierkante meters grond
Virtueel bezoek

Omschrijving

Tijdloze woning met 3 slaapkamers grenzend aan natuurgebied

Heerlijk wonen met zicht op blijvend groen. Zo kan je kort samenvatten wat wonen in deze volledig gerenoveerde woning inhoudt.
In 2013 werd deze woning op enkele muren na volledig vernieuwd en werd er gekozen voor duurzame en kwalitatieve materialen. Dit maakt dat de woning dan ook instapklaar is. De aantrekkelijke voorgevel nodigt je meteen ook uit om de woning verder te ontdekken.

Vanuit de ruime inkomhal met vestiaire en gastentoilet kom je in de leefruimte. Deze bestaat uit twee delen, een zithoek op een massieve en originele parket met houtkachel met rondom een imposante schouw. De eetkamer gaat dan weer naadloos over in de open keuken waar het heerlijk koken is met zicht op de tuin. De keuken zelf is volledig geïnstalleerd en voorzien van gasvuur, vaatwasser, oven, combi-oven en ingebouwde koelkast. Vanuit de leefruimte kan je eveneens naar een ruimte welke momenteel is ingericht als bureau maar eveneens kan dienen als slaapkamer op het gelijkvloers én bovendien een eigen douchekamer heeft. Het grote raam met open zicht op de tuin en achterliggend bos zorgt dan ook voor instant rustgevoel. Deze ruimte met de keuken en eetkamer genieten tevens van vloerverwarming. 

Op het verdiep welke geniet van een nachthal met ingemaakte kasten vinden we een eerste kamer terug welke kan dienen als bureau of dressing, een eerste slaapkamer en badkamer voorzien van ligbad, inloopdouche, dubbel wasmeubel en toilet. Op het einde van de nachthal kom je in de masterbedroom welke tot in de nok opengemaakt is. 

Terug op het gelijkvloers vinden we nog een ruime garage terug met automatische poort waar ook alle nutsvoorzieningen binnenkomen. Vanuit de garage kan je tevens ook makkelijk naar het terras op een blauwe steen. 

De tuin welke grenst aan een prachtig parkdomein zorgt ervoor dat je heerlijk kan gieten van de rust en het groen. In de tuin is er eveneens een eiken tuinhuis als een tweede tuinhuis met diverse mogelijkheden. Momenteel ingericht als garage maar kan perfect omgevormd worden tot poolhouse of andere ruimte. 
Naast de woning is er tevens nog een kwalitatieve eiken carport voorzien. 

Met andere woorden een instapklare woning met verschillende pluspunten. Maak een afspraak en laat de woning zelf u overtuigen.

Neem contact op