Industriële gebouwen te huur

8333€ per maand

1874 vierkante meters

Immoweb code : 21695043
Immoweb code : 21695043

Overzicht

1874 vierkante meters bewoonbare ruimte
1874 vierkante meters grond
Verdieping : 0

Omschrijving

Bedrijfsgebouw te huur vlakbij N60 in Gavere

Ben je op zoek naar een bedrijfspand te huur in Gavere met een combinatie van magazijnruimte en kantoren? Ontdek dit strategisch gelegen bedrijfsgebouw aan de Legen Heirweg 10 op het bedrijventerrein in Gavere/Asper. Dankzij de ligging vlak bij de N60 (Gent – Oudenaarde) en de vlotte verbinding naar de E17 (Gent – Kortrijk) is dit een ideale uitvalsbasis voor productie-, opslag- en logistieke activiteiten.

Het pand bevindt zich in een industriezone klasse II (zone voor milieubelastende industrie) en combineert een uitstekende bereikbaarheid met een rustige, groene omgeving nabij de Schelde.

Beschikbare oppervlakte
🏭 1.658 m² magazijnruimte
✔️ Twee manuele sectionaalpoorten
✔️ Inrijhoogte van 4 meter
✔️ Geschikt voor opslag, productie en logistieke activiteiten

🏢 216 m² kantoor/showroom op de eerste verdieping
✔️ Deels landschapskantoor, deels ingedeelde kantoorruimtes
✔️ Kitchenette
✔️ Privatief sanitair
✔️ Ook geschikt als showroom of commerciële ruimte

Troeven
✅ Strategische ligging nabij de N60 en de E17
✅ Gelegen in industriezone klasse II
✅ Groene omgeving nabij de Schelde

📞 Interesse in dit bedrijfspand te huur in Gavere? Contacteer Lucas via 09/243 41 86 of mail naar [email protected] voor meer informatie of een bezoek.

Neem contact op