Kantoren te huur

1450€ + 200€ per maand

150 vierkante meters

Immoweb code : 21876294
Immoweb code : 21876294

Overzicht

150 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

Uniek stadspaleis met zicht op de Leie in centrum Gent

Deze unieke ruimtes zijn gelegen in een statig herenhuis op de Recollettenlei welke opgetrokken werd in 1821 en herkenbaar is aan zijn statige witte gevel in empirestijl.
Met zijn liggen aan de Leie en frontaalzicht op het oud gerechtsgebouw van Gent bevindt u zich op één van de meest centraal doch rustig en vlot bereikbare locaties in het historisch centrum van Gent.
Doorheen de jaren werden deze ruimtes met zorg behouden en steeds piekfijn onderhouden. Aan de straatzijde bevindt zich de toegang via de statige groene koetsenpoort.
De entree, welke eveneens deel uitmaakt van een kleinschalige residentie, is bezaaid met authentieke elementen. Via de dubbele binnendeur is er toegang tot de gelijkvloerse entiteit welke plaats biedt aan twee multifunctionele ruimtes van samen ca 150 m².
Zowel de voor- als achter ruimte genieten ondermeer een originele parketvloer, statige marmeren schouwen, unieke plafondschilderingen, moulures en zijden behang.
Aan de voorgevelzijde is er contact met de omgeving en heel wat lichtinval door drie statige ramen. Aan de achtergevelzijde is er dan weer rust en groen gezien het contact met de stadstuin.
Deze ruimtes kunnen dienstdoen als winkelruimte, showroom, kantoor of praktijkruimte. In het achterhuis bevindt zich een keukenruimte alsook afzonderlijke sanitaire ruimte.
Horeca uitbating is niet mogelijk op deze locatie.
Cliënten en personeel kunnen vlot parkeren op de openbare parkeerplaatsen voor het pand of in de nabij gelegen openbare parkings.
Bovenop de huurprijs betaalt u een maandelijkse provisie voor de gemeenschappelijke lasten.
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden van deze locatie? Contacteer Céline via 0472/22.37.57 voor meer informatie of een bezoek op locatie.

Neem contact op