Kot te huur

340€ + 200€ per maand

1 slaapkamer 15 vierkante meters

Immoweb code : 21704998
Immoweb code : 21704998

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
15 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 augustus 2026
Verdieping : 1

Omschrijving

Saint-Laurent-wijk - Aangename studentenverblijf van 15 m²

⏳ GELIEVE TE MERKEN DAT DE EIGENDOM ALLEEN BESCHIKBAAR IS VANAF 01/08/2026 ⏳

ALLEEN KOT STUDENT in het district Saint-Laurent in de buurt van scholen (HEC op 600 m, Institut St Joseph & Ste Julienne op 750 m en St Luc op 1200 m).
...
✨ WE HOUDEN VAN:
Kot met ingerichte keuken en individuele doucheruimte
Binnenplaats om fietsen te parkeren
Jardin Emile WILKET op 50 m & Botanische Tuin op 800 m
...
📍 AAN DE PRAKTISCHE KANT:
Dicht bij scholen en voorzieningen
Buslijnen grenzend aan
Luik - Jonfosse Station
Toegang tot de snelweg
Winkels
...
🌿 Voor vervoer, buslijnen nr. 22, 23, 53, 56 en 153 bevinden zich in de directe omgeving, station Luik-Jonfosse ligt op 450 m afstand en de toegang tot snelwegen is 300 m.
De Emile Wilket-tuin ligt op 50 meter afstand en de Botanische tuin op 800 meter afstand.
Voor last-minute winkelen is een supermarkt op 50 meter afstand.

🔑 Het bestaat uit een inkomhal die de doucheruimte met toilet en de grote zaal bedient. Een ingerichte keuken (keramische kookplaat, koelkast, magnetron).
Een gedeelde binnenplaats maakt het mogelijk fietsen op te bergen.
...
📝 TECHNIEKEN:
PVC DV-chassis
Collectieve gasverwarming

🔌 Levering van nutsvoorzieningen (water, verwarming, gemeenschappelijk, internet en elektriciteit): €200,00

Een bezoek? 📞 Neem ALLEEN contact op met 5 sur 5 Immobilier door uw gegevens in te voeren en op de knop "Mijn verzoek verzenden" op Immoweb te klikken.

🪧 Informatie verstrekt voor indicatieve en niet-contractuele doeleinden. Deze advertentie vormt geen commercieel aanbod.

Neem contact op