Magazijn te huur

6250€ per maand

3000 vierkante meters

Immoweb code : 21417665
Immoweb code : 21417665

Overzicht

3000 vierkante meters bewoonbare ruimte
3000 vierkante meters grond
Beschikbaar vanaf : 1 februari 2026
Verdieping : 0

Omschrijving

Terrein topligging nabij E17 (Gentse Baan 62 – Sint-Nikl...

Terrein van ca. 3.000 m² geschikt voor buitenopslag, met de mogelijkheid om magazijnen, kantoren en/of showroomruimte bij te huren. Op een uitstekende locatie langs de Gentse Baan in Sint-Niklaas bieden wij dit strategisch gelegen terrein aan, ideaal voor bedrijven die ruimte, zichtbaarheid en een vlotte bereikbaarheid nodig hebben.

De ligging is bijzonder gunstig: op korte afstand van de E17 (Gent – Antwerpen), waardoor de site vlot bereikbaar is voor zowel klanten, leveranciers als personeel. Dankzij de hoekligging geniet het perceel bovendien van extra zichtbaarheid en aanwezigheid langs een drukke verbindingsas.

Troeven op een rij:
Toplocatie nabij E17 Gent – Antwerpen
Terrein van ca. 3.000 m² geschikt voor buitenopslag
Mogelijkheid tot bijhuren van magazijnen, kantoren en showroom
Uitstekende bereikbaarheid voor vrachtwagens en personenwagens
Hoekligging met sterke visibiliteit
Ideaal voor B2B-activiteiten, logistiek of opslag
Extra parkeermogelijkheden langs en achter het gebouw
Ruime mogelijkheden voor stockage, buitenopslag en logistieke activiteiten

Een belangrijk pluspunt is de ruime buitenzone van ca. 3.000 m², die perfect geschikt is voor buitenopslag, stockage of extra parkeercapaciteit. In combinatie met de mogelijkheid om magazijn-, kantoor- en showroomruimte bij te huren, biedt dit terrein een flexibele oplossing voor ondernemingen met logistieke of commerciële noden.

Neem contact op