Multifunctioneel bedrijfsgebouw te koop

995000€

992 vierkante meters

Immoweb code : 21746734
Immoweb code : 21746734

Overzicht

4 badkamers
992 vierkante meters bewoonbare ruimte
590 vierkante meters grond
Verdieping : 4

Omschrijving

Exclusief handelspand met woonst

Exclusief herenhuis met handelspand op toplocatie te Aalst


Dit prestigieus herenhuis op het Keizersplein is een vroeg 19de eeuws classicistische burgerwoning waar vroeger de brouwerij "Lelie" was gevestigd. Vandaag wordt er een schoonheidsinstituut op de gelijkvloers uitgebaat met privé wellness in de prachtige binnentuin. Bij de verbouwing in 2004 zijn de authentieke stijl elementen die beschermd zijn (gevel, trap, glasramen) behouden. Indeling: hall die u via de prachtige wenteltrap brengt in het woongedeelte op de 1ste verdieping: woonkamermet zicht op het Keizersplein, een kkn, 3 slpks met elk hun badk of douche. Op de 2de verdieping heeft u nog 2 slpks, waarvan één met douche.
Het handelsgedeelte heeft verscheidene massageruimten en cabines voor schoonheidsbehandelingen. In de mooi aangelegde tuin geniet men van een wellness met douche en sauna. Ruime kelder met wijnkelder en bergingen.
Er is eveneens een ruime garage.

Voor verschillende doeleinden: B&B, Kantoor, showroom, beauty, events., kunstgalerij, prestige woning(en), kangoeroewoning of co-housing.

Betreft een verkoop via aandelenoverdracht zonder toepassing van registratierechten. Omdat het een beschermd monument is, geldt geen renovatieplicht in functie van de EPC klasse.
Meer info/bezoek: contacteer Ann 0477 41 46 16

Neem contact op