Overzicht
Omschrijving
Vlot inrijdbare garage in complex onder de Franslaan
Bent u al een tijd op zoek naar een geschikte garage om u voorgoed van al uw parkeerproblemen te verlossen? Dan is dit waarschijnlijk wat u zoekt!
Deze garage is gelegen in het complex onder de Franslaan. Dit garagecomplex strekt zich uit helemaal van aan de Vlaanderenstraat tot aan de Kinderlaan en is niet gelinkt aan een appartementsgebouw. Dit is bijzonder interessant gezien u dan niet hoeft mee te betalen in kosten waar u als garage-eigenaar toch niets aan hebt. Gezien dit complex zich zo breed uitstrekt is het uitermate geschikt voor héél wat mensen. Over deze volledige zone beschikt het over in-en uitgangen zodat u zo dicht mogelijk bij uw appartement bediend bent.
Het is bovendien een ruim complex waar u vlot kan manoeuvreren en ook de garage zelf is ruim te noemen. Met 2m85 breedte en ongeveer 5m60 diepte is ze geschikt voor zowat elke wagen.
| Wijk of buurt | Centrum Nieuwpoort-Bad |
|---|---|
| Bouwjaar | 2007 |
| Verdieping | -2 |
| Beschermd erfgoed | Niet gespecificeerd |
| Overdekte parkeerplaatsen | 1 |
| Asbestcertificaat is beschikbaar | Niet gespecificeerd |
| Lift | Ja |
|---|---|
| Beveiligde toegang / alarm | Nee |
Vraagprijs exclusief notariskosten (excl. eventuele registratiekosten)
| Prijs | 66000 € |
|---|---|
| Vastgoedbelegging | Nee |
|
|
|
Euro-Immo (IPI 501275)
| Adres |
Albert I Laan 234
8620 - Nieuwpoort |
|---|---|
| Website |
|
| Externe verwijzing | Garagecomplex Franslaan G2016 |