Penthouse te huur

1300€ + 150€ per maand

2 slaapkamers 80 vierkante meters

Immoweb code : 21564368
Immoweb code : 21564368

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
80 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 8 juni 2026
Verdieping : 2

Omschrijving

Rue Leys: Gemeubileerd penthouse

In de Leiestraat, 1000 Brussel, op de 2e en 3e verdieping van een gebouw met 4 verdiepingen zonder lift, GEMEUBILEERD penthouse-appartement, samengesteld als volgt:
Entreehal;
Woonkamer van +/- 38 m²;
Open ingerichte keuken (inductiekookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser);
Individueel toilet;
Nachthal;
Slaapkamer 1 van +/- 13 m²;
Individueel toilet;
Badkamer met ligbad en dubbele wastafel;
Slaapkamer 2 van +/- 16m² met douchekamer;
Nieuwe individuele gasketel;
PEB = G ;
Maandelijkse voorziening voor gemeenschappelijke lasten: €130 (water, verlichting van gemeenschappelijke ruimtes, schoonmaak van gemeenschappelijke ruimtes, wifi, onderhoud van installaties "waterontharder, vervanging van lampen", onderhoud van gemeenschappelijke groenvoorzieningen, beheerkosten). Mogelijkheid om onderhoud van de cv-ketel toe te voegen voor een extra €14.
Privélasten = (elektriciteit, verwarming, etc.);
Geen kelder;
Geen parkeren;
Indien u interesse heeft in deze woning, gelieve uw contactgegevens en de beschikbaarheid voor bezichtiging per mail te bezorgen aan [email protected]

Neem contact op