Penthouse te koop

595000€

2 slaapkamers 110 vierkante meters

Immoweb code : 21490948
Immoweb code : 21490948

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
110 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 januari 2027
Verdieping : 0

Omschrijving

Exclusieve penthouse met groot dakterras en parkeerplaats!

*** RESERVEER UW BEZOEK VIA WWW.POLARES.EU ***

Ontdek dit exclusieve penthouse in Heverlee, ideaal gelegen nabij openbaar vervoer en op een steenworp van Leuven. Gelegen aan de groene rand van Heverlee Bos ‘De Jacht’, combineert dit unieke appartement rust, licht en bereikbaarheid op een uitzonderlijke manier.

Dit stijlvolle appartement, gebouwd in 2007, onderscheidt zich door zijn grote raampartijen die zorgen voor een overvloed aan natuurlijk daglicht en een aangename, open sfeer. De leefruimte is afgewerkt met maatkasten die perfect inspelen op zowel functionaliteit als esthetiek.

De landelijke keuken is een echte blikvanger en uitgerust met een authentiek AGA-fornuis. Vanuit de leefruimte heeft u toegang tot het ruime, zuidelijk georiënteerde terras van ca. 50 m² in L-vorm, waar u de hele dag door kan genieten van zon en privacy. Elektrische stores aan de ramen en zonnewering op het terras zorgen voor optimaal comfort in elk seizoen.
De elektriciteit is conform en ook qua energieverbruik zit u hier met een EPC-label B helemaal goed!

Verder beschikt het penthouse over een autostaanplaats in de ondergrondse garage en een praktische kelderberging, inbegrepen in de prijs.
Beschikbaar vanaf 1/1/2027.

Een unieke kans voor wie op zoek is naar stijlvol wonen op een toplocatie, omgeven door groen en toch vlakbij de stad.
Vraag vandaag nog uw bezoek aan via www.polares.eu

Neem contact op