Penthouse te koop

745000€

2 slaapkamers 191 vierkante meters

Immoweb code : 21953254
Immoweb code : 21953254

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
191 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 5

Omschrijving

Unieke penthouse met mega-terras en schitterend zicht op de

Bekijk dit penthouse rechtstreeks op de site van Immo Leroi: https://www.immo-leroi.be/pand/kopen-penthouse-appartement-tongeren/7688214

Noem deze penthouse gerust een pareltje! De inrichting getuigt van finesse en een smaak; in elke kamer voel je de rust en geniet je van luxe sfeer. Let in alle vertrekken op de details en gebruiksgemak.

Ook de ligging is uniek. Je zicht op de middeleeuwse muur en de bomen waarachter onmiddellijk de Basiliek boven uitsteekt, is uitzonderlijk. Een korte wandeling brengt je bij Ambiorix, de terrasjes en de winkels.

Inrichting appartement:
De woonvertrekken zijn perfect op mekaar afgestemd en praktisch ingedeeld. De woonkamer is ruim en de grote ramen rondom geven je onmiddellijk een wauw gevoel. Een moderne gashaard geeft extra gezelligheid op koelere dagen. Het uitzicht blijft adembenemend mooi. Aansluitend bereiken we de woonkeuken, deze is ultra ingericht met alle comfort en toestellen van Gaggenau en Miele. Schuif aan aan het buffettafeltje bij het kookeiland voor het aperitief. Er is ruimte voor een aparte eettafel om gezellig lang te tafelen. Ook vanuit de keuken geeft een groot schuifraam toegang naar het prachtige terras en geniet je van de mooie uitzichten.
Naast de keuken bevindt zich de berging met wasruimte, deze is luxueus afgewerkt met inbouwkasten, een uitgietbak en alle aansluitingen. Let op de deur op maat die verbindt met de keuken.
Slaapkamer 1 heeft een groot schuifraam dat uitgeeft op een mooi ochtend

  • Neem contact op