Uitzonderlijk vastgoed te koop

699000€

5 slaapkamers 310 vierkante meters

Immoweb code : 21537624
Immoweb code : 21537624

Overzicht

5 slaapkamers
2 badkamers
310 vierkante meters bewoonbare ruimte
419 vierkante meters grond

Omschrijving

KARAKTERVOLLE WONING MET 5 SLAAPKAMERS EN APPT!

Ontdek deze uiterst veelzijdige eigendom met een prachtig uitzicht in ’t Kintstraat 90A+B, 1745 Opwijk – een unieke kans voor wie op zoek is naar een ruime open bebouwing!
Deze uitzonderlijke parel (renovatie 2000) biedt maar liefst +-310m² bewoonbare opp., aangevuld met een afzonderlijk appartement van +-65 m², dewelke een aparte toegang heeft. Dankzij de ligging in een doodlopende rustige straat geniet je elke dag van privacy, terwijl de verbindingswegen Merchtem-Asse-Dendermonde vlakbij blijven.
De woning beschikt over een inkomhal met apart toilet, vestiaire, lichtrijk salon met zicht op de tuin, berging, volledig ingerichte ruime keuken, bijkeuken met proviandkamer, vijf volwaardige slaapkamers (waarvan 1 met dressing), een badkamer (ligbad en aparte douche), een doucheruimte op het gelijkvloers en een technische ruimte met waterontkalker. ideaal voor grote gezinnen, zelfstandigen of wie graag extra ruimte heeft voor hobby’s of thuiswerk. De volledig omheinde tuin met een grote berging biedt rust, en een zonnig terras met zonneluifel zorgt dat je heerlijk kan ontspannen.
Extra troef: volledig ingerichte studio met eigen slaapkamer — perfect als kangoeroewoning of een zelfstandige activiteit.
Verder geniet je van twee garages met automatische poorten en parkeergelegenheid.
Niet gelegen in overstromingsgebied G=A P=A
Sted. inl (90B): Wglk/Gvg/Gvv/Gvkr/Gmo - Sted inl (90A): Wglk/Vg/Gvv/Gvkr/Gmo
Maatregelen register: Nee
EPC: 167 kWh/m2/ jaar UC: 0003744426-RES-2 Label: B

Neem contact op