Villa te koop

Vanafprijs 240000€

5 slaapkamers 197 vierkante meters

Immoweb code : 21233411
Immoweb code : 21233411

Overzicht

5 slaapkamers
1 badkamer
197 vierkante meters bewoonbare ruimte
480 vierkante meters grond

Omschrijving

Villa

INFO & BEZOEK met Kylie Oosters op 0485/56.48.02 (of [email protected]).

Gelegen aan de rue de Favarcq in Beloeil, biedt dit huis met 4 gevels en gesloten schil een unieke kans: je kunt het volledig naar eigen wens verbouwen en het huis creëren dat bij je past.
De begane grond bestaat uit een hal, een grote woonkamer, een keuken en een garage met directe toegang tot de tuin. De eerste verdieping biedt drie slaapkamers, waarvan een met een kleedkamer, evenals een badkamer en een apart toilet. De tweede verdieping kan worden gebruikt om twee extra slaapkamers te creëren.
De woning heeft PVC ramen met dubbele beglazing van hoge kwaliteit, van Belgische makelij, een directe rioolaansluiting en een regenwatertank van 10.000 liter.
De woning wordt verkocht met 21% btw.
De prijzen beginnen bij €240.000. (De op deze site gepubliceerde informatie is indicatief en niet contractueel; de eigenaren behouden zich het recht voor om het bod van hun keuze te accepteren).

Neem contact op