Villa te koop

699000€

7 slaapkamers 380 vierkante meters

Immoweb code : 21819039
Immoweb code : 21819039

Overzicht

7 slaapkamers
3 badkamers
380 vierkante meters bewoonbare ruimte
2925 vierkante meters grond

Omschrijving

e koop: Prestigieuze villa +450 m² – Vrij beroep – Neupré

[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 19/9 VAN 13:00 TOT 14:00 ]]
ERA Blavier stelt u deze prestigieuze villa voor met meer dan 440 m² bruikbare oppervlakte , gelegen aan de Route du Condroz in Neupré, vlak bij winkels, voorzieningen en belangrijke verbindingswegen.

De woning beschikt momenteel over 6 slaapkamers, 3 badkamers, meerdere woonkamers en eetruimtes . Dankzij de ruime volumes kunnen de verschillende ruimtes gemakkelijk worden aangepast aan de behoeften van de toekomstige eigenaar.

De eigendom beschikt over een tuin van meer dan 1.700 m² aan de voorzijde enongeveer 500 m² aan de achterzijde , wat voor extra privacy zorgt.

Het pand verkeert in zeer goede algemene staat en werd bijna volledig gerenoveerd. Enkel de kroonlijsten en enkele ruimtes dienen nog te worden afgewerkt.

De eigendom is geschikt voor zowel een groot gezin als voor de uitoefening van een vrij beroep . De ligging, omringd door verschillende professionele activiteiten, en de mogelijkheid om een grote parking aan de voorzijde aan te leggen, maken het pand bijzonder geschikt voor het ontvangen van klanten.

PEB : C ; E spec : 250 ; E total : 113.286

Alle informatie en afmetingen worden louter ter informatie en zonder contractuele waarde verstrekt. De eigenaar blijft vrij om het pand al dan niet te verkopen.

Neem contact op