Villa te koop

380000€

3 slaapkamers 134 vierkante meters

Immoweb code : 21793768
Immoweb code : 21793768

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer
134 vierkante meters bewoonbare ruimte
1728 vierkante meters grond

Omschrijving

Villa

Immocube biedt u deze charmante villa van 134 m² aan, gebouwd in 2002 en ideaal gelegen in het hart van het rustige dorpje Omal.



Op de begane grond bevinden zich een uitnodigende inkomhal, een lichte woonkamer, een functionele keuken, een wasruimte en een apart toilet.


Op de eerste verdieping leidt een overloop naar 3 slaapkamers, waarvan één met een ingebouwde inloopkast, en een badkamer met een bad en een douche.



De woning beschikt tevens over een garage met elektrische deur, een zolder en zeer ruime kelders die veel opbergruimte bieden.


Buiten biedt het terrein van 1.728 m² meerdere parkeerplaatsen voor het huis, terwijl een zijpoort directe toegang biedt tot het terras en de tuin op het zuidoosten.
Een mooi terras van blauwe hardsteen, een boomrijke tuin die geniet van veel zonlicht, en tuinhuisjes maken dit pand op aangename wijze compleet, in een rustige omgeving die ideaal is voor gezinnen.


Technische kenmerken: PVC-kozijnen met dubbele beglazing en luiken, centrale verwarming op stookolie, vloerverwarming op de begane grond, regenwaterreservoir van 24.000 liter met drukpomp, sanibroyeurs, centraal stofzuigsysteem.

EPB: C (Espec: 203 kWh/m² per jaar – E totaal: 27 289 kWh/jaar) Nr. 20260421023131
Kadastraal inkomen: 700 €
Prijs: 380 000 €

Neem contact op