Villa te koop

Prijs op aanvraag

4 slaapkamers 300 vierkante meters

Immoweb code : 21632510
Immoweb code : 21632510

Overzicht

4 slaapkamers
2 badkamers
300 vierkante meters bewoonbare ruimte
3218 vierkante meters grond

Omschrijving

Modernistische villa aan de KeignaertkreekModernistische vil

Aan de oever van de Keignaertkreek in het landelijke Zandvoorde bij Oostende bevindt zich deze uitzonderlijk goed bewaarde villa uit circa 1970, naar ontwerp van architect Arthur Degeyter. De woning werd recent vastgesteld als bouwkundig erfgoed en vormt een bijzonder zuiver voorbeeld van naoorlogse modernistische woonarchitectuur in Vlaanderen. Hier draait architectuur niet enkel om vorm, maar om licht, verhouding en een doordachte inplanting in het landschap.

De compositie van lage, witgeschilderde bakstenen volumes onder een strak horizontaal dak straalt rust en evenwicht uit. Horizontale vensterregisters versterken de relatie met het vlakke polderlandschap, terwijl brede glaspartijen het water en het groen maximaal bij het interieur betrekken. De villa fungeert als een zorgvuldig ontworpen uitkijkpunt op de kreek.

De tuin glooit zacht af naar het water en wordt gekenmerkt door karaktervolle knotwilgen. Vanuit leefruimte en slaapkamers geniet men van panoramische zichten. Het overdekte terras vormt een natuurlijke overgang tussen binnen en buiten.

Binnen bleef de oorspronkelijke visie intact, met ingebouwde kasten, warm hout en overvloedig licht. Gelegen op een perceel van ca. 3.218 m² biedt deze eigendom een zeldzame combinatie van architecturale integriteit, privacy en unieke ligging aan het water.

Neem contact op